kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkckultura@gmail.com
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Įsimintina ir aktyvi „ETC“ vasara


2017, rugsėjo 1
  
   Joniškio kultūros centro jaunimo kultūros klubas ir dainavimo studija „ETC“ bei jų pamaina „Mažieji „ETC“ šią vasarą buvo ypač aktyvūs bei laukiami daugelio regiono ir rajono kultūros renginių dalyviai. Joniškio kultūros centro jaunimas neišpuikęs – kur  tik pakviestas skuba savo pasirodymais ar kitokiu dalyvavimu prisidėti – nes tai naujos kultūrinės patirtys, pažintys, o ir ryški Kultūros centro vizitinė kortelė...
   Įsibėgėta nuo pat vasaros pradžios – „ETC“ dainavimo studijos merginos Akvilė Rakštytė, Gabija Vičaitė ir Migė Pašakinskaitė atliko populiariausių jaunimo dainų koncertą Žagarėje vykusiame Jaunųjų policijos rėmėjų sąskrydyje, „Mažieji ETC“ dainorėliai dalyvavo  vaikų gynimo dienos šventėje. Tarptautiniame žemdirbių ir kaimo bendruomenių festivalyje Kirnaičiuose dainavimo studijos merginos džiugino žiūrovus nuotaikingiausių dainų miksu, skambėjo populiarios lietuviškos ir užsienietiškos dainos.
   Joninės Šiauliuose prie Rėkyvos ežero buvo tikras išbandymas „ETC“ dainininkėms. Lietuviškų šlagerių programą su choreografija teko parengti per labai trumpą laiką, bet buvo verta padirbėti − šiauliečiai ir miesto svečiai merginas pasitiko ypač džiugiai, šoko ir dainavo kartu, tad įspūdžiai liko kuo puikiausi. 
   Joniškio rajono jaunimo organizacijų mugė – dar vienas naujas kultūrinis nuotykis, kuriam pasirengti prireikė visų talentų. „ETC“ klubo merginos, pasitelkę visus savo dailės sugebėjimus,  nupiešė linksmą fotosieną šmaikščiai įsiamžinti panorusiems renginio dalyviams, išleido ir platino nuotaikingą informacinį lankstinuką apie savo veiklą. „Joniškio jaunimo apdovanojimams“ merginų vokalinė grupė sukūrė pop retro programą, kurią pagyvino stilių atitinkančia choreografija.
   Miesto dienos šventės „Vien tik retro“ metu „ETC“ nesėdėjo rankų sudėję... Aktyviai įsitraukė į visas veiklas, o klubo merginos dar tapo ir šventės savanorėmis. Dalyvauta tradicinėje šventės eisenoje, vaikučiams skirtame renginyje  „Zuikių rokenrolas“. Čia „ETC“ atliko itin svarbią misiją − linksmais piešinėliais margino mažiesiems veidus, juk „Veidapiešis“ labai laukiama mažųjų joniškiečių atrakcija. Veikė ir „Linksmojo baliono dirbtuvėlės“. Jose merginos piešė ant balionų kartu su vaikais. Tuo tarpu „Mažieji ETC“ dovanojo smagias daineles kartu šėlstantiems vaikams.
Jaunimo kultūros klubo veikla neatsiejama nuo savanoriavimo „Žagarės vyšnių festivalyje“.  Jau ketvirtus metus jaunimas dirba, kad festivalis vyktų sklandžiai.
   Dainavimo studijos merginos prisidėjo ir prie projekto „Šiaulių bulvaro vasara“, kuris buvo skirtas kultūriškai gaivinti Šiaulių senojo bulvaro erdves.
   „ETC“ klubo jaunimas praleido kelias nuotaikingas dienas su svečiais iš Moldovos Ungenio miesto jaunimo liaudiškų šokių kolektyvu „Struguras“. Jaunuoliai kartu dalyvavo folkšokiuose, naujiesiems draugams organizavo vakaro pramogas, užimtumą, o moldovų viešnagę vainikavo bendras koncertas.
Vasaros pabaigą dainavimo studijos merginos mini kaip įsimintiniausią patirtį – dainavo Lietuvos Respublikos prezidentei Daliai Grybauskaitei, jos inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ Gasčiūnuose vykusiame baigiamajame renginyje „Įkvėpk“.  
Dainavimo studijos merginos Šiauliuose, BULVARO VASAROJETC miesto dienos šventės eisenoje...Jaunimo organizacijų mugėjeJoninės prie Rėkyvos ežeroJoniškio jaunimo apdovanojimuose...Kirnaičių bendruomenių festivalyjeMAŽIEJI ETC vaikų gynimo dienojeMiesto dienos šventės savanoriaiRenginys ĮKVĖPK Gasčiūnuose


DAUGIAU NUOTRAUKŲ


       
       
ARCHYVAS
NUORODOS