kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkckultura@gmail.com
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso „Tramtatulis“ vietinis turas joniškiečiams buvo dosnus


2017, kovo 3

  
   Kovo 2 dieną Joniškio kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ rajoninis turas. Šiemet konkursas buvo skirtas Piliakalnių ir Tautinio kostiumo metams paminėti, tai ne tik jo dalyviai, bet ir vertinimo komisijos pirmininkė, Šiaulių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai, Lietuvos nacionalinio kultūros centro folkloro ekspertė–konsultantė Diana Martinaitienė, vertinimo komisijos narės: Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Erika Šivickaitė, Joniškio kultūros centro Kirnaičių skyriaus renginių organizatorė Gražina Andrašiūnienė, Žagarės vaikų lopšelio-darželio „Vyšniukas“ muzikos mokytoja Roma Stankienė pasipuošė tautiniais kostiumais. Renginio dalyvius ir svečius pasveikino Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis, pasipuošęs tautiniu kostiumu. Jis konkurso dalyviams palinkėjo sėkmės ir įteikė saldžias dovanas.
   Dešimt atlikėjų iš Joniškio rajono dainavo lietuvių liaudies dainas, sekė pasakas, padavimus, muzikavo. Konkurse dalyvavo ir dvi atstovės iš Pakruojo rajono, nes Pakruojyje dėl dviejų dalyvių nebuvo rengiamas konkurso rajoninis turas. Konkurso metu buvo išrinkti atlikėjai, kurie kovo 25 dieną Panevėžyje vyksiančiame regioniniame ture atstovaus Joniškio rajonui. Konkurso vertinimo komisijos sprendimu regioniniame ture dalyvaus:
Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtinė Gustė Gailiūnaitė (mokytoja Laima Ščepanskienė);
Joniškio vaikų lopšelio darželio „Saulutė“ auklėtinė Viltė Grebeniukaitė (mokytoja Gražina Pamparienė);
Joniškio vaikų darželio „Vyturėlis“ auklėtinis Jokūbas Butė (mokytoja Ingrida Buožiuvienė);
Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos mokinė Karina Buivydaitė (mokytoja Irena Čepinskaitė);
Joniškio r. Kriukų pagrindinės mokyklos mokinė Evelina Užkuraitytė (mokytoja Ligita Eitkevičienė);
Joniškio kultūros centro vaikų folkloro studijos nariai Džedlinga Daškevičiūtė, Ignas Gelžinis, Paulius Rimkevičius, Ema Vaineikytė (mokytoja Rita Kipšaitė-Balčiūnienė).
   Į regioninį turą pateko ir Pakruojui atstovaus Ignė Kučinskaitė ir Skaistė Poškutė (mokytoja Aelita Garalevičienė).
   Visiems Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo dalyviams buvo įteiktos vertinimo komisijos pirmininkės Dianos Martinaitienės padėkos.
   Kol konkurso vertinimo komisijos narės rinko nugalėtojus, renginio žiūrovams muzikinę programą dovanojo Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai. Konkursą vedė Joniškio kultūros centro darbuotoja Onutė Patarakienė kartu su anūke Gabija.
   Nuotraukoje – viena iš į regioninį turą išrintų dalyvių – Karina Buivydaitė su vertinimo komisijos narėmis.

       
       
ARCHYVAS
NUORODOS