kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Kabaretas „Atsakyk už save“: mūsų dainos skamba „čia ir dabar“


2012, kovo 5
 
Kovo 20 dieną 18 valandą Joniškio kultūros centre kabaretas „Atsakyk už save“ pristatys programą – disputą „Viskas apie jąją“. Aktoriai Dalius Skamarakas ir Algirdas Urbonas bei kompozitorius Sigitas Mickis kviečia susitikti „čia ir dabar“ ir pamiršti visas savo problemas arba pažvelgti į jas paprasčiau.

Kabareto idėjinis vadas, dainų autorius ir Keistuolių teatro aktorius Dalius Skamarakas teigia, - pagrindinis atlikėjų tikslas - kad žmonės, susirenkantys į kabareto „Atsakyk už save“ koncertus pamirštų visas juos kankinančias problemas, patirtų naujų įspūdžių ir tiesiog klausytų, gyventų, jaustų „čia ir dabar“. Koncertuose skambanti muzika padės žiūrovui atitrūkti nuo kasdienybės bei pažvelgti į savo rūpesčius jų nesureikšminant.

Programoje „Viskas apie jąją“ žiūrovai galės išvysti gyvą diskusiją apie meilę ir įvairias jos formas. Autorines aktoriaus Daliaus Skamarako dainas jo kolegos Sigitas Mickis ir Algirdas Urbonas „aplipdo“ sava muzikine interpretacija, taip atskleisdami radikaliai skirtingą trijų asmenybių požiūrį į gyvenimą bei meilę. Kiekvienas instrumentas, kurių yra daugybė, yra tarsi atskiras personažas įprasminantis teatrą kabareto „Atsakyk už save“ kūryboje ir leidžiantis sukurti unikalią teatro bei muzikos sintezę scenoje.

Kaip apie šią programą - disputą rašė žymus visko kritikas, panorėjęs likti nežinomas, - „<..> tai dainos, giesmės ir netgi baladės, kuriose susipina plataus diapazono nuotaikų paletė ir viso vaivorykštės spalvų spektro kaskadomis besiliejantys žanrai, nuo post Punk‘inio romantizmo iki pop Punk‘inio akustinio nihilizmo, nuo naivaus žodžių dėliojimo eilėmis iki gilių vos apčiuopiamų filosofinių klodų. Jos nagrinėja temas nuo socialinių problemų buitiškumo iki fantazijos ir mistikos pasaulių sanplaikos. Jos nepaliks abejingu nė vieno ir sukels kontraversiškus jausmus, nuo atviros neapykantos iki besąlygiškos meilės mažomis dozėmis. „<..> dauguma dainų labai liūdnos, todėl galima linksmai praleist vakarą ir netgi pašokti ant įsivaizduojamo priešo, įsivaizduojamo kapo...“.

Trio maloniai kviečia visus, kuriems nesvetimas meilės jausmas ir teatro bei muzikos sintezė susitikti su kabaretu „Atsakyk už save“ kovo 20 d. Joniškio kultūros centre.





Dalytis







ARCHYVAS
NUORODOS